Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża na monecie

Gratka dla numizmatyków. Od dziś w obiegu jest nowa, dwuzłotowa moneta z serii "Historyczne miasta Polski". To już 9 z serii 32 monet, które mają upamiętniać najstarsze miasta w Polsce. Ich wyboru dokonał powołany przez Narodowy Bank Polski zespół historyków pod przewodnictwem prof. Henryka Samsonowicza. Wśród nich znajdzie się także jedno miasto z podlaskiego - Łomża.

Moneta jej poświęcona trafi do obiegu dopiero w marcu przyszłego roku. Prawie każdy mieszkaniec naszego województwa będzie mógł mieć jedną, bo NBP wypuści milion sto tysięcy łomżyńskich dwuzłotówek.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę