Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 29.03.2006

Uprzejmie przypominamy, że w dniu jutrzejszym (30.03.2006 r.- czwartek) odbędzie się Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej. Początek uroczystości o godzinie 17:00 w Kompleksie Gastronomicznym „Labirynt” przy ul. Sikorskiego 345 w Łomży. Nadal czekamy na Państwa zgłoszenia.
Prosimy o potwierdzanie swojej obecności w biurze Izby pod numerem telefonu 0 86 216 33 55, na adres e-mail: biuro@iph.lomza.pl , bądź też poprzez Skype- użytkownik: l.i.p.-h. (wszelkie drogi kontaktu z nami wymienione są na naszej stronie internetowej w dziale „Kontakt”).

Jednocześnie przypominamy, że Rada Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej w pełnym składzie podjęła decyzję o przesunięciu terminu uroczystego bankietu z okazji 15-lecia Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej na koniec kwietnia br. W związku z powyższym dnia 30 marca br. odbędą się jedynie Obrady Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego.

O dokładnym terminie bankietu poinformujemy oddzielną informacją.

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę