Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Topole do wycinki

Około 1 tys. 400 topól rosnących wzdłuź dróg zostanie wyciętych do końca marca w powiecie wysokomazowieckim. Są to te drzewa, o których usunięcie ze skraju swoich uzytków rolnych wystąpili sami rolnicy. To oni zajmą się usunięciem topól i za niewielką opłatą będą mogli wykorzystać ich drewno.


W zamian za wycięte drzewa powiatowy zarząd dróg odsadzi podobną liczbę młodych jarzębin, jednak co roku drogowcy zauważają, że znaczna część sadzonek jest od razu niszczona- łamana i wyrywana. Stare i zagrażające ludziom oraz uprawom drzewa wycinane są od grudnia do końca marca, nasadzenia nowych zaczną sie wiosną.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę