Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nastolatek spod Sokołów oszukał kilkaset osób

Nawet kilaset osób z całej Polski oszukał za pośrednictwem Internetu nastolatek z gminy Sokoły w powiecie wysokomazowieckim. Na internetowej aukcji oferował on za ćwierć ceny kody rzekomo doładowujące karty telefoniczne o 20 zł. Prawdopodobnie jednak sam owe ciągi cyfr wymyślał, ponieważ na jego koncie z komentarzami pojawiły sie w dużej liczbie same negatywne opinie. To z kolei zaalarmowało pracowników portalu, którzy poinformowali o możliwości oszustwa policję.


Nie wiadomo jednak czy ktokolwiek oskarży nastolatka - na razie większość przesłuchiwanych w całej Polsce nabywców kodu twierdzi, że nie czuje się oszukanych - być może sami uznali, że zakup doładowania telefonu za 1/4 ceny stawia pod znakiem zapytania ich własną uczciwość.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę