Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Będzie nowy konkurs na kuratora oświaty.

Wojewoda podlaski zdecydował o rozpisaniu nowego konkursu na kuratora oświaty - dowiedziało się Radio Białystok. Ogłoszenia drugiego konkursu oczekiwał wiceminister edukacji Jarosław Zieliński. Kuratora powołuje wojewoda w porozumieniu z ministrem edukacji. Wyłoniony w poprzednim konkursie Janusz Mieczkowski z Łomży wywołał kontrowersje i nieporozumienia pomiedzy wojewodą , a wiceministrem. Wojewoda powiedział, wcześniej że nie ma zastrzeżeń do pracy komisji konkursowej" - teraz zmienił zdanie.


Wiceminister Jarosław Zieliński miał zastrzeżenia co do konkursu i samego kandydata. " Stwierdził, że Janusz Mieczkowski nIe przedstawił koncepcji gwarantującej dobry nadzór pedagogiczny i dobrej organizacji pracy kuratorium. Jak poinformoweął nas rzecznik wojewody Adam Debski - nowy konkurs na kuratora oświaty odbędzie się w najbliższym czasie
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę