Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ostrzeżenie przed oszustami

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Ministerstwo Finansów Izba Skarbowa w Białymstoku informuje, że do służb skarbowych docierają sygnały o oszustach, którzy próbują podszywać się pod pracowników urzędów skarbowych. Osoby takie dzwonią do samotnych, starszych osób, proponując, podczas wizyty domowej, pomoc przy wypełnieniu formularzy PIT.

W związku z powyższym informujemy, że osoby te są oszustami i że żaden urząd skarbowy na terenie kraju nie prowadzi akcji wypełniania PIT-ów podatnikom w ich domach, a pracownicy urzędów skarbowych nie kontaktują się indywidualnie z podatnikami, aby wypełnić za nich PIT.
Apelujemy jednocześnie, zwłaszcza do osób starszych i samotnych o szczególną uwagę i ostrożność. O wszelkich tego typu zdarzeniach prosimy informować Policję, dzwoniąc pod numer telefonu 997.

Radosław Hancewicz
Rzecznik prasowy
Izby Skarbowej w Białymstoku
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę