Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl z dnia: 10 marca 2006 r.

Terrazyt upadł

Sąd gospodarczy w Łomży ogłosił (w marcu 2006 roku) upadłość producenta okien i drzwi - firmy "Terrazyt" z opcją likwidacji bez możliwości układu - poinformowała sędzia Wiesława Kozikowska. O ogłoszenie upadłości ze względu na niewypłacalność wnioskowali właściciele firmy, która jest dłużnikiem i Skarbu Państwa i kontrahentów, a nawet własnych pracowników. Teraz wyznaczony przez sąd syndyk oszacuje wartość majątku i stwierdzi, czy wystarczy on na pokrycie kosztów postępowania - poinformowała przewodnicząca Sądu Rejonowego w Łomży.

Upadłość to także szansa dla ostatnich pracowników firmy, którzy będą mogli otrzymać swoje należności z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Zatrudniający w swoim najlepszym okresie około 400 pracowników "Terrazyt" ostatniej setce z nich zalega z wypłata ponad 200 tysięcy złotych.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę