Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Szansa na lepszą wodę w łomżyńskich kranach

Ujęcie wody dla miasta w oddalonym o 7 km Podgórzu jest modernizowane. Dzięki budowie nowych studni głębinowych, zbiorników retencyjnych wraz z infrastrukturą i montażowi nowych filtrów m.in. zwiększona zostanie wydajność ujęcia do 800 metrów sześciennych na godzinę. Przy okazji uruchomiony zostanie centralny system kontroli i sterowania siecią wodociagową miasta. Wzrost wydajności ujęć i osiągnięcie wskaźników czystości wody zgodnych z normami Unii, pozwoli na stworzenie nowych ok. 180 miejsc pracy.

Koszt inwestycji wyniesie ok. 4,5 mln EURO, z czego 75 proc. pokryje Unia Europejska. Inwestycja będzie gotowa już we wrześniu.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę