Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 28.02.2006

Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Łomży ogłasza nabór podmiotów gospodarczych z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw i absolwentów do projektu realizowanego w ramach działania - 2.6 Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy - Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim”.
Celem projektu „Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim” jest podniesienie innowacyjności regionu poprzez stworzenie współpracy pomiędzy sektorem badawczo- rozwojowym a podmiotami gospodarczymi działającymi na terenie NTS III, poprzez dwunastomiesięczne staże, prowadzące do podniesienia konkurencyjności na lokalnym i regionalnym rynku.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej pod adresem www.iph.lomza.pl

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę