Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: lekarz podejrzany o pedofilię wróci do pracy

Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego w Łomży nie zamierza podejmować żadnych działań w sprawie 30-letniego lekarza, zatrzymanego przez policję pod zarzutem pedofilii. Jak powiedział nam dyrektor szpitala Marian Jaszewski - Bartosz S. jako lekarz nie miał kontaktu z dziećmi. Jego rola ograniczała się do opisu zdjęć radiologicznych. "Dopóki nie dostanę materiałów z prokuratury lub sądu, nie mogę podjąć żadnych decyzji ograniczających lub uniemozliwiających mu dostęp do wykonywania czynności zawodowych - tłumaczy dyrektor. Zainteresowania lekarza są jego osobistą sprawą i jako pracodawca nic mi do nich, choć prywatnie mogę to potępiać" - powiedział Marian Jaszewski.


Obecnie Bartosz S. jest na zaległym urlopie wypoczynkowym. Wyszedł z aresztu po wpłaceniu kaucji. W jego domu znaleziono komputer ze zdjeciami i fimami pornograficznymi z udziałem dzieci.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę