Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Prokuratura zakazała 37 letniemu mężczyżnie zbliżania się do własnej siostry

Prokuratura Rejonowa w Łomży zabroniła zbliżać się 37 letniemu mieszkancowi Łomży na odległość mniejszą niż 100 metrów do jego własnej siostry. Środek taki zastosowano na prośbę poszkodowanej, 39 letniej Grażyny N., która w ten sposób chce uniknąć nękania przez brata.


Jest to drugi przypadek takiego zarządzenia przez łomzyńską prokuraturę - po raz pierwszy zastosowano je w ubiegłym roku , kiedy to zakaz zbliżania się na mniej niż 50 m. pozwolił uniknąć ekspendientce jednego ze sklepów nachalnych zalotów klienta.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę