Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Kolizja na wjeździe od Zambrowa

Kolizja i utrudnienia na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z Szosą Zambrowską. Zderzyły się dwa auta osobowe, nikt nie został poważnie ranny.

Około godz. 11. na wlocie z ulicy Piłsudskiego w Szosę Zambrowską doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca opla wjężdżając z ulicy Piłudskiego nie ustapił pierwszeństwa fordowi jadącemu od centrum w stronię Zambrowa. W wyniku uderzenia ford przejechał przez wysepkę i przeciwlgły pas ruchu uderzając na końcu w drzewo.

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że nikt poważnie nie ucierpiał. 

Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę