Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu mieszkańca Kramkowa

Główne zdjęcie
Mankiewicz Tomasz

Komenda Miejska Policji w Łomży opublikowała wizerunek 41-letniego Tomasza Mankiewicza i prosi o pomoc w odnalezieniu mieszkańca gminy Wizna.

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 41-letniego mieszkańca Kramkowa, którego poszukiwania trwały od niedzielnego poranka. Ostatni kontakt z mężczyzną był po godz. 6. rano.

Poszukiwany on 183cm wzrostu, jest szczupłej budowy, ma ciemne krótkie włosy i niebieskie oczy. Ubrany był w granatowy t-shirt, krótkie spodenki jeansowe koloru granatowego, buty czarne typu roboczego.

W przypadku wiedzy gdzie może przebywać, policja prosio kontakt z najbliższą jednostką z numerem 112, albo z łomżyńskim dyżurnym 47 717 12 12.

Źródło: KMP Łomża

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę