Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Wał szkwałowy nad Łomżą

Front burzowy przeszedł nad Łomżą. Pod Jeziorkiem konar drzewa blokował drogę, a w rejonie Bronowa zerwana została linia energetyczna.

W  sobotę o świcie, jak donosili fanipogody.pl, na południu Polski utworzyła się linia szkwału, która sunęła przez kraj. Do Łomży ten front atmosferyczny dotarł około godz. 10:00. Na szczęście towarzysząca zjawisku burza z deszczem i wiatr, nie spowodowała większych strat.  W rejonie Jeziorka strażacy usuwali tylko konar drzewa, który częściowo blokował przejazd. Z kolei w Bronowie wiatr zerwał linię energetyczną.  

To nie koniec burz. IMGW-PIB w swoim ostrzeżeniu meteorologicznym prognozuje możliwość pojawiania się tych zjawisk pogodowych w jeszcze do końca dnia. 

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę