Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Dynamiczniejszy weekend w pogodzie

W weekend w Polsce wg prognozy IMGW będzie burzowo, zwłaszcza w początkowej jego części. W piątek najwięcej opadów na krańcach południowo-zachodnich. W nocy z piątku na sobotę ekstremalne zjawiska, takie jak grad, trąby powietrzne czy porywy wiatru do 120 km/h, możliwe są w południowej połowie kraju. W sobotę strefa najgroźniejszych burz przesunie się na wschód. W niedzielę już zdecydowanie spokojniej, słabe opady możliwe jedynie na północy. W piątek miejscami na południu kraju temperatura może przekroczyć 30°C.

W piątek w rejonie Łomży spodziewane jest zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie około 26°C. Wiatr słaby, zmienny. W nocy z piątku na sobotę pogoda w regionie nabierze dynamizmu. IMGW w wydanym m.in. dla Łomży i powiatu łomżyńskiego ostrzeżeniu meteorologicznym od godz. 22:00 do 8:00 rano prognozuje burze.  Mogą im towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 35 mm oraz porywy wiatru do 85 km/h. Lokalnie grad.

W sobotę IMPW prognozuje zachmurzenie przeważnie duże. Przelotne opady deszczu i burze. Prognozowana wysokość opadów podczas burz do 30 mm, punktowo do 40 mm. Temperatura maksymalna w rejonie Łomży do 27°C . Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, południowo-wschodni i południowy, skręcający na zachodni. Podczas burz porywy wiatru do 90, lokalnie na wschodzie do 110 km/h. 

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami, głównie na północy regionu, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna do21°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h, zachodni i północno-zachodni. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę