Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Chciała zabić

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszała kobieta, która w ostatnią sobotę zadała siedem ciosów nożem mężczyźnie. Poszkodowany w ciężkim stanie przebywa w szpitalu.

W sobotę 15 czerwca w Łomży doszło do kolejnej próby zabójstwa. W jednym z mieszkań na terenie miasta kobieta zadała siedem ciosów nożem w okolice klatki piersiowej i brzucha Markowi N. 

Prokuratura Rejonowa w Łomży 16 czerwca wszczęła śledztwo w tej sprawie. Kobiecie przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa i na wniosek prokuratury, Sąd Rejonowy zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Prokurator Dorota Leszczyńska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży wyjaśnia, że osoby te były sobie znane, ale nie zamieszkiwały ze sobą. W chwili zatrzymania obie osoby były w stanie nietrzeźwości. 

Kobieta nie przyznaje się do zarzutu. 

Od stycznia br. Prokuratura Rejonowa w Łomży odnotowała 6 prób zabójstwa.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę