Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Szkolenie specjalistyczne w Czerwonym Borze

15 lipca 2024 rusza szkolenie specjalistyczne w ramach Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej w Czerwonym Borze. Chętnych wojsko zaprasza do kontaktu.

Szkolenie specjalistyczne to drugi etap Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej przeznaczony dla osób posiadających przysięgę wojskową. Podczas szkolenia specjalistycznego żołnierze doskonalą swoje umiejętności oraz przygotowują się do podjęcia służby jako żołnierz zawodowy. Szkolenie specjalistyczne w ramach Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej można porównać do stażu lub praktyk zawodowych. Podczas szkolenia specjalistycznego żołnierze otrzymują również wynagrodzenie w wysokości 6000 zł brutto za każdy miesiąc służby.

15 lipca 2024 roku rusza szkolenie specjalistyczne w nowoformowanej jednostce batalion czołgów w m. Czerwony Bór. Jest to nowoformawana jednostka wchodząca w skład 1. Dywizji Piechoty Legionów. Jeżeli posiadasz przysięgę wojskowa zgłoś się do Wojskowego Centrum Rekrutacji w Łomży w celu złożenia wniosku na szkolenie specjalistyczne i już w lipcu rozpocznij swoją przygodę z mundurem.

Szczegółowe informacje dostępne są w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Łomży ul. Polowa 12 lub pod numerem telefonu: 261-385-777.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę