Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Dni Łomży w statystykach policji

Główne zdjęcie
Puszki i butelki przed wejściem na teren koncertu. Ochrona zabraniała wnosić takich przedmiotów.

Najwięcej interwencji związanych z dniami Łomży policjanci mieli w piątek. Kolejne dni były już znacznie spokojniejsze.

W miniony weekend Łomża się bawiła. W piątek na koncerty do miasta ściągnęły rzesze młodych ludzi, w sobotę nieco starsi, a w niedzielę emeryci. Zdaniem policjantów weekend przebiegł spokojnie, choć mundurowi trochę pracy mieli.

W piątek policjanci odnotowali 45 interwencji, a 95 osób wylegitymowano. Za alkohol, zakłócanie porządku, czy nieobyczajne zachowanie wystawiono 30 mandatów karnych. W pięciu przypadkach wystawiono do sądu wnioski o ukaranie. 9 osób pouczono. W czterech przypadkach interwencje dotyczyły alkoholu u osób nieletnich.

Sobota wg danych Zespołu Komunikacji Społecznej KMP Łomża była już znacznie spokojniejsza. Tego dnia wylegitymowano 61 osób, wystawiono 18 mandatów, a 18 pouczono. 

W niedzielę wydarzenie na Starym Rynku przebiegło spokojnie.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę