Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Zmarła ofiara ataku siekierą

Zmarł mężczyzna zaatakowany siekierą przez wuja w Kownatach. Do tragedii doszło na początku czerwca.

Rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Łomży prok. Dorota Leszczyńska potwierdza śmierć mężczyzny zaatakowanego siekierą w Kownatach. Wyjaśnia, że na jutro (wtorek) rano zaplanowana jest sekcja zwłok, a później dalsze czynności prokuratury.

Do ataku 78-letniego mężczyzny na około 40-letniego bratanka doszło 2 czerwca w Kownatach w gminie Piątnica. Prokuratura informowała wówczas, że agresor „podbiegł do ofiary od tyłu i uderzył go trzymaną w rękach siekierą w głowę, powodując u pokrzywdzonego rozległe obrażenia głowy”. Poszkodowany trafił do szpitala, dziś prokuratura potwierdziła jego śmierć. 

78-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, choć prokurator nie wykluczał rozszerzenia zarzutu. Po śmierci ofiary należy raczej spodziewać się zmiany w tej materii. Zarówno usiłowanie jak i zabójstwo zagrożone jest karą 25 lat pozbawienia wolności lub dożywotniego więzienia. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę