Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Potrącenie dziecka na hulajnodze

Na ulicy Zawadzkiej doszło do potrącenia 8-latka poruszającego się hulajnogą elektryczną. Dziecko trafiło do szpitala.

Policja informację o zdarzenu otrzymała około godz. 10:30. Jak przekazuje Zespół Komunikacji Społecznej KMP Łomża, kierujący toyotą 37-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu znajdującym się na ścieżce rowerowej dziecku poruszającemu się hulajnogą elektryczną. Policja przypomina jednak, że 8-latek nie ma odpowiedniego wieku i nie posiada karty rowerowej do poruszania się takim urządzeniem. Malec znajdował się pod opieką mamy. 

Poszkodowany trafił do szpitala. 

To kolejne zdarzenie, w którym ucierpiało dziecko jadące hulajnogą elektryczną. Ponad 2 tygodnie temu 14-latek jadąc z osobą dorosłą "złapał pobocza" i przewrócił się. Rzecz działa się w Zabawce, a chłopiec trafił do szpitala. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę