Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Dachowanie pod Dobrym Lasem

Kobieta z trójką dzieci trafiła do szpitala po tym jak jej auto dachowało.

Policja informację o zdarzeniu drogowym nw Dobrym Lesie w gminie Zbójna otrzymała o godz. 16:23. Ze wstepnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta  jadąca volkswagenem wraz z trójką dzieci (2,5 roku, 6 lat i 9 lat) chwilowo zagapiła się na dziecko i uderzyła w stojący na poboczu samochód (w środku nikogo nie było). Na skutek uderzenia volkswagen dachował.

Jak informuje st. asp. Karolina Wojciekian, oficer prasowy KMP Łomża, kobieta razem z dziećmi zabrana do szpitala na badania. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę