Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Ukraińskie domino na Legionów

Trzy busy z przyczepami zderzyły się na Alei Legionów w Łomży. Nieuwaga jednego z ukraińskich kierowców skończyła się szkodami całej trójki.

Około godziny 12. na Alei Legionów w Łomży, na wysokości ul. Dwornej, doszło do małego karambolu. Kierowca busa na ukraińskich numerach ciągnący na przyczepie łódź prawdopodobnie zagapił się i najechał na tył jadącego przed nim busa ciagącego lawetę, a ten z kolei najechał na kolejnego busa z lawetą. Wszystkie poszkodowane pojazdy miały ukraińskie rejestracje. 

Nikomu nic się nie stało. Utrudnienia trwały około godziny, teraz ruch odbywa się bez zakłóceń. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę