Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Poszkodowane po nagłym hamowaniu autobusu

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku nagłego hamowania miejskiego autobusu. Wjazd od Zambrowa w rondo przy ZUS-ie był zablokowany. Obecnie ruch w tym miejscu odbywa się bez utrudnień.

Około godz. 12:30 na ulicy Szosa Zambrowska autobus miejski raptownie zahamował, w wyniku czego dwie starsze osoby przewróciły się. Skutki zdarzenia były na tyle poważne, że na miejsce wezwano dwie karetki pogotowia, które poszkodowane kobiety zabrały do szpitala.

Z informacji policji wynika, że przyczyną nagłego hamowania było wtargnięcie osoby pieszej na przejście dla pieszych wprost pod autobus. Kierowca autobusu trzeźwy.

Na ul. Szosa Zambrowska utworzył się duży korek. Jadąc od Zambrowa lepiej ominąć tę drogę skręcając w ul. Piłsudskiego, a później w Zawadzką. 

Obecnie ruch pojazdów w tym miejscu odbywa się bez utrudnień.

 

Foto:
Foto: Fot. Policja
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę