Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Bernadeta Krynicka nową dyrektorką MOSiR-u

Główne zdjęcie
Bernadeta Krynicka

Bernadeta Krynicka wygrała konkurs i obejmie stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. „Jestem świadoma ciężkiej pracy” – mówi Bernadeta Krynicka i deklaruje zmianę wizerunku MOSiR-u na lepsze.

Sprawdziło się popularne powiedzenie, że do trzech razy sztuka. Po trzech konkursach udało się wreszcie wybrać nowego dyrektora tej ważnej miejskiej jednostki. Komisja Rekrutacyjna zarekomendowała, a prezydent Mariusz Chrzanowski powołał Bernadetę Krynicką na stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

„Pani Bernadeta Krynicka spełnia wszystkie wymogi formalne zawarte w ogłoszeniu na wyżej wymienione  stanowisko. Posiada wymagany staż pracy i wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w administracji publicznej, była Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej - członkiem sejmowej Komisji Zdrowia i Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Ukończyła wyższe studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku, studia podyplomowe w zakresie MBA - Master of Business Administration” - czytamy w uzasadnieniu decyzji. 

Do ostatniego konkursu zgłosiło się 5 osób, z czego 4 spełniły wymogi formalne.

 „Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej Pani Bernadeta Krynicka wykazała się najlepszą znajomością aktów prawnych przydatnych w pracy na stanowisku objętym naborem. Doświadczenie zawodowe, wykształcenie, kwalifikacje i kompetencje w pełni kwalifikują Panią Bernadetę Krynicką do zatrudnienia na stanowisku Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży”.

Bernadeta Krynicka przez ponad 3 lata była dyrektorem MPGKiM w Łomży. Po zmianie władzy w sejmiku, na to stanowisko wrócił Marek Olbryś. Jeszcze przed ogłoszeniem konkursu w kuluarach spekulowano, że kierowanie MOSiR-em może przypaść byłej posłance. 

- Jestem świadoma ciężkiej pracy – mówi Bernadeta Krynicka. - Zmienię wizerunek MOSiR-u na lepsze – deklaruje. Słowa o tyle ważne, że jak wykazała kontrola RIO, w jednostce dochodziło do wielu nieprawidłowości, uchybień, nieprzestrzegania przepisów prawnych czy nieprawidłowego funkcjonowania kontroli zarządczej. Zatem sporo pracy przed nową dyrektorką. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę