Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zaginęła nastolatka spod Piątnicy

Główne zdjęcie
źródło: Policja

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 17-letniej mieszkanki gminy Piątnicy, która w piątek oddaliła się z domu i do tej pory nie powróciła.

Komenda Miejska Policji w Łomży publikuje wizerunek 17-letniej dziewczyny i prosi o pomoc w jej odnalezieniu. Zamieszkała w gminie Piątnica Aleksandra Kozłowska 24 maja 2024 roku oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona ma około 160 cm wzrostu, jest szczupła, włosy długie ciemne z rozjaśnionymi końcówkami.

Wszystkie osoby, które wiedzą o miejscu jej przebywania proszone są o kontakt z dyżurnym łomżyńskiej Policji pod numerem telefonu 477171212 lub alarmowym 112. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę