Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pożar mieszkania w centrum Łomży

W mieszkaniu przy ul. Woziwodzkiej w Łomży wybuchł pożar. Ogień zauważył jeden z przechodniów, który powiadomił służby ratunkowe i wyprowadził z mieszkania seniorkę.

Kilkanaście minut przed godz. 11. w piętrowej kamienicy przy ul. Woziwodzkiej doszło do pożaru. Ogień zauważył spacerujący z psem meżczyzna, który powiadomił służby ratunkowe. Sam ruszył z pomocą mieszkającej samotnie seniorce. Ogień zajął już meble w kuchni, ale kobieta jeszcze sama próbowała go ugasić. Meżczyzna wyprowadził ją z budynku, a gaszeniem zajęli się strażacy, którzy szybko przyjechali na miejsce.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę