Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Ciepły tydzień przed nami

Główne zdjęcie
Bocian w gnieździe przy bulwarze w Łomży

W nadchodzącym tygodniu nadal napływać będzie ciepłe i wilgotne powietrze z południa, tylko początkowo (w poniedziałek i wtorek) na wschodzie Polski przeważać będzie pogoda słoneczna i sucha za sprawą pogodnego wyżu znad Rosji. Każdego dnia wystąpią miejscami przelotne opady deszczu i burze, także z gradem. Pogodę będą kształtowały słabo gradientowe układy niskiego ciśnienia utrzymujące się nad Europą Środkową.

W poniedziałek we wschodniej połowie kraju pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie około 28°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni.

We wtorek na Ziemi Łomżyńskiej na ogół pogodnie, choć w ciągu dnia mogą pojawić się niewielkie chmury. Temperatura maksymalna wyniesie 27°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni.

W środę zachmurzenie umiarkowane i duże. W regionie prognozowane są przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna do 28°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, przeważnie wschodni.

W czwartek zachmurzenie umiarkowane i duże. Możliwe przelotne opady deszczu, miejscami burze, lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna do 27°C. Wiatr słaby, na północy i wschodzie okresami umiarkowany, przeważnie południowo-wschodni. Podczas burz porywy wiatru do 70 km/h.

W piątek zachmurzenie małe i umiarkowane.  Lokalnie możliwe przelotne opady deszczu, miejscami burze. Temperatura maksymalna w rejonie Łomży do 26°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, z kierunków wschodnich.

W sobotę zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu.  Temperatura maksymalna do 28°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i wschodni.

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu, na wschodzie i południu miejscami burze, lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna od 24°C do 28°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, przeważnie południowy i południowo-zachodni.

 

źródło: IMGW


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę