Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Laptopy poleasingowe - moc i technologia w świetnej cenie

Laptopy poleasingowe w naszej ofercie to sprzęt renomowanych marek, takich jak: Dell, Apple, HP, Fujitsu, Lenovo, Microsof. Używane laptopy mają wysokiej wydajności podzespoły.

Poleasingowe laptopy w przystępnej cenie

Zakup poleasingowego laptopa jest doskonałą opcją, ze względu atrakcyjną cenę. To w pełni sprawny technicznie komputer przenośny, z tego względu, iż zanim trafi do sprzedaży, przechodzi proces testowania, naprawy i oczyszczania. Laptop poleasingowy jest w pełni funkcjonalny i działa niezawodnie. Wysokiej klasy urządzenie od takich marek jak: Dell, Apple, HP, Fujitsu, Lenovo i Microsof cieszy się zainteresowaniem nie tylko użytkowników domowych, ale również osób prowadzących działalność gospodarczą.

Laptopy do pracy poleasingowe o dobrych parametrach technicznych mogą służyć jeszcze wiele lat, ponieważ generacja procesora Intel Core i5 oraz Intel Celeron zaliczana jest do wysokiej wydajności podzespołów. Laptopy do pracy poleasingowe z kartą graficzną NVIDIA Quadro doskonale sprawdzają się przy tworzeniu grafiki i wizualizacji projektów.

Na laptopy poleasingowe - Śląskie Centrum Komputerowe udziela 12. miesięcznej gwarancji. Najlepsze laptopy poleasingowe renomowanych marek, które są znane są ze swojej niezawodności.

Tanie laptopy poleasingowe

Urządzenia poleasingowe to laptopy używane wcześniej przez przedsiębiorstwa oraz instytucje, w ramach umowy leasingowej. Po jej zakończeniu są zwracane przez użytkowników do firm leasingowych lub producentów i sprzedawane na rynku wtórnym. Wymiana rocznego czy dwuletniego urządzenia na bardziej zaawansowane jest standardem, ponieważ przyczynia się do szybszego rozwoju biznesu.

Laptopy biznesowe to wysokiej klasy sprzęt, o smukłym wyglądzie i trwałej konstrukcji. Starannie dobrane podzespoły gwarantują wydajność urządzeń. Sprawdzają się jako laptopy dla studentów i laptopy do biura, ale także mobilne komputery dla freelancerów. Laptopy poleasingowe dostępne są w sklepie stacjonarnym oraz internetowym Śląskiego Centrum Komputerowego.

Podsumowanie: sprzęt poleasingowy wysokiej jakości

Sprzęt poleasingowy cieszy się zainteresowaniem użytkowników prywatnych i przedsiębiorców, szczególnie jeśli chodzi o mobilne urządzenia marek, takich jak: Dell, HP, Fujitsu, Apple, Lenovo i Microsoft. Nie tylko konkurencyjna cena sprawia, że sprzęt jest chętnie nabywany przez klientów, ale ich wysoka jakość i niezawodność. Każdy poleasingowy laptop jest objęty 12. miesięczną gwarancją. Użytkowane wcześniej urządzenia, zanim trafią do sprzedaży, są gruntownie testowane i odnawiane.

Laptopy poleasingowe Śląskie Centrum Komputerowe

Adres firmy:
Dworcowa 20, 44-100 Gliwice

Telefon:
+48 538 815 446

Strona WWW:
https://slaskiecentrumkomputerowe.pl/

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę