Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Weekend z deszczem i burzami

Główne zdjęcie
Łomża

W weekend w Polsce pojawią się przelotne opady deszczu i burze. W piątek najwięcej opadów na południowym zachodzie, zaś w sobotę na północnym wschodzie. Lokalnie niewykluczony również opad drobnego gradu. Porywy wiatru w trakcie burz nie powinny przekraczać 80 km/h. Będzie dość ciepło, w ciągu dnia przeważnie od 22°C do 28°C.

W piątek w regionie spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane okresami duże. Miejscami, głównie po południu, przelotne opady deszczu i burze. Możliwy grad. Prognozowana wysokość opadów podczas burz do 20 mm. Temperatura maksymalna do 28°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W czasie burz porywy do 70 km/h. 

W sobotę Ziemię Łomżyńską czeka zachmurzenie umiarkowane okresami duże. Po południu przelotne opady deszczu i burze, miejscami z gradem. Prognozowana wysokość opadów podczas burz do 30 mm. Temperatura maksymalna od 23°C do 26°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W czasie burz porywy do 70 km/h. 

W niedzielę w północno-wschodniej części kraju IMGW prognozuje zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna do 27°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, wschodni i  południowo-wschodni. W czasie burz porywy wiatru do 80 km/h. 

 

źródło: IMGW


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę