Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nielegalne automaty do gier hazardowych w Łomży

Podlaska KAS zabezpieczyła w Łomży 5 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Jedna osoba usłyszała zarzuty z kodeksu karnego skarbowego.

Krajowa Administracja Skarbowa informuje w komunikacie o tym, że w jednym z łomżyńskich lokali działał punkt z nielegalnymi grami hazardowymi. Podczas kontroli lokalu Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Salon był wyposażony w monitoring służący do selekcji wchodzących klientów, a drzwi wejściowe zamykane na elektromagnes, otwierane były zdalnie przez obsługę.

Oprócz maszyn do nielegalnych gier funkcjonariusze zajęli dwa telefony komórkowe oraz ponad 2,6 tys. zł. Obsługująca lokal 25-letnia kobieta usłyszała zarzut pomocnictwa w prowadzeniu gier hazardowych wbrew przepisom.

Osobom urządzającym nielegalne gry hazardowe grozi grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Organizatorzy takich gier muszą również liczyć się z karami pieniężnymi 100 tys. zł za każde nielegalne urządzenie. 

 

źródło: KAS


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę