Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Ostrzeżenie przed burzami aktualne

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

We wtorek po południu w regionie spodziewane są burze. IMGW wydało w tej sprawie alert pogodowy.

Temperatura powietrza wzrosła i pogoda nabrała dynamizmu. Ominęły Łomżę zapowiadane wczoraj burze, choć w niektórych rejonach Polska dały się mocno we znaki. Najgłośniejszym przykładem jest tu Gniezno, gdzie spadł grad, a ulice zmieniły się w potoki.

 

 

Łomża od prawie miesiąca nie widziała kropli deszczu. W poniedziałek zapowiadane burze skutecznie omijały nasze miasto.

Na dziś wtorek 21 maja, IMGW-PIB również wydało ostrzeżenie meteorologiczne o spodziewanych burzach. Dla Łomży i powiatu łomżyńskiego przybiera on postać pierwszego stopnia, dla powiatu kolneńskiego i grajewskiego już drugiego stopnia.

Instytut meteorologiczny od godz. 11:00 do 18:00 prognozuje burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 15 mm do 25 mm. Wiatr w tym czasie może osiągać w  porywach  70 km/h. Lokalnie grad.

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę