Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Ciepły tydzień z burzami

W kolejnych dniach nadal ciepło, ale z przelotnymi opadami deszczu burami. Już IMGW na dzisiejsze popołudnie wydało ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia ostrzegające przed burzami z gradem.

W poniedziałek w regionie zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Po południu przelotne opady deszczu i burze. Dla Łomży i Ziemi Łomżyńskiej IMGW-PIB wydało ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia, w którym od godz. 12:00 do 24:00 dziś (20.05) przestrzega przed burzami, który towarzyszyć mogą opady deszczu od 35 do 50 mm/m2. Porywy wiatru mogą osiągać 70 km/h, lokalnie możliwy grad. 

Temperatura maksymalna w granicach 22°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i południowy, na północy miejscami wschodni. W czasie burz w porywach do 70 km/h. 

We wtorek zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami wzrastające do dużego. Po południu w rejonie Łomży możliwe przelotne opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna do 24°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich. W czasie burz porywy do 75 km/h. 

W środę zachmurzenie małe i umiarkowane wzrastające do dużego. Miejscami przelotne opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna  do 24°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni. Podczas burz porywy wiatru do około 70 km/h.

W czwartek zachmurzenie przeważnie duże i przelotne opady deszczu. Na Ziemi Łomżyńskiej możliwe burze.   Temperatura maksymalna do 25°C na północnym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Podczas burz porywy wiatru do 60 km/h.

W piątek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna do 27°C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty, z kierunków wschodnich. 

W sobotę i niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady deszczu, miejscami burze. Temperatura maksymalna  do 26°C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty, południowo-wschodni. Podczas burz porywy wiatru do 60 km/h.

 

źródło: IMGW-PIS, windy.com


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę