Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zaginął mieszkaniec Łomży

Główne zdjęcie
Łukasz Darmetko (źródło: Policja)

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 34-letniego Łukasza Darmetko z Łomży. Osoby które widziały zaginionego lub mogą pomóc z ustaleniu miejsca jego przebywania proszeni są o kontakt z KMP w Łomży.

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 34-letniego zamieszkałego w Łomży Łukasza Dermetko. Publikując wizerunek zaginionego mundurowi proszą, aby osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, telefonicznie skontaktowały się z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - 47 717 12 12 lub z numerem alarmowym 112. 

Zagininy ostani raz z rodziną kontaktował się wczoraj (piątek 17.05) o godz. 21. Powiedział, że z trasy do domu wróci około godz. 1 w nocy. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu.

Ubrany byl w ciemne spodnie jeansowe, szarą bluzę i czarne buty sportowe. Jest średniej budowy ciała, 170 cm wzrostu, oczy niebieskie, włosy brązowe.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę