Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Renomowane filtry zwiększą żywotność Twoich maszyn budowlanych

W każdej maszynie budowlanej znajduje się zestaw filtrów, które ograniczają ryzyko awarii różnych podzespołów. Dzięki filtrom nie dochodzi do wielu poważnych uszkodzeń, co pozytywnie wpływa na ogólną żywotność maszyn i koszty związane z ich konserwacją oraz naprawami. Sprawne sprzęty nie generują strat i sprawiają, że firma budowlana jest w stanie wykonać każde zlecenie na czas. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto wybierać zestawy filtrów od renomowanych marek.

  • Filtry do maszyn budowlanych - jakie są ich funkcje?
  • Renomowane filtry do maszyn budowlanych

W każdej maszynie budowlanej znajdują się filtry, które pełnią rolę ochronną dla silnika i innych ważnych podzespołów. Dzięki nim maszyny rzadziej się psują, a ich użytkowanie podczas ciężkich prac budowlanych nie powoduje problemów z opóźnieniami. Najlepszym wyborem są filtry oryginalne, które cechują się najdłuższą żywotnością i rzadko wymagają wymiany na nowe. Dowiedz się więcej o zaletach oryginalnych filtrów do maszyn budowlanych.

Filtry do maszyn budowlanych - jakie są ich funkcje?

Filtry hydrauliczne, powietrza, oleju i inne montuje się nie tylko w maszynach budowlanych, ale i w maszynach wykorzystywanych w rolnictwie lub leśnictwie. Ich działanie ochronne jest kluczowe dla długiej żywotności sprzętów. Filtry do maszyn ograniczają ryzyko dopływu zanieczyszczeń do kabiny operatora maszyny lub różnych układów w pojeździe budowlanym. Filtry zatrzymują wszelkie pyły, piasek, drobne kamienie, cement, wapno i inne materiały wykorzystywane podczas wykonywania różnych prac na placu budowy.

Sprawdź, jaką ofertę przygotował sklep Filterland - filtry do maszyn budowlanych - wybierz i kup online!

Dzięki filtrom nie dochodzi do zatarcia silnika, co zapewnia jego niezawodność przez lata. Filtry oleju zapewniają dłuższą żywotność płynów eksploatacyjnych, ograniczając koszty związane z ich wymianą. Filtry paliwa dodatkowo zapobiegają zanieczyszczeniu paliwa. Benzyna lub olej napędowy zanieczyszczone pyłami i innymi substancjami sypkimi obniżają moc silnika i sprawiają, że poziom spalania rośnie.

Renomowane filtry do maszyn budowlanych

Do maszyn budowlanych najlepiej wybierać oryginalne filtry powietrza, hydrauliczne, oleju i inne. Produkty oryginalne cechują się najdłuższą żywotnością i idealnie dopasowują się do pozostałych elementów zamontowanych w danym układzie. Szeroki wybór filtrów sprawia, że można dobrać je do maszyn wszystkich marek. Jednocześnie wszystkie filtry są dostępne w atrakcyjnych cenach, co zachęca do ich wybierania.

Filtry do maszyn budowlanych - Filterland

GRUPA ATH

Adres firmy:
Targowa 1A/4, 19-300 Ełk

Telefon:
+48 662 027 377

Strona WWW:
https://filterland.pl/

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę