Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W obawie przed zawaleniem się dachu zamknięto część budynku Zespołu Szkół Drzewnych w Łomży.

Inspekacja Nadzoru Budowlanego w Łomży kazała zamknąć część budynku Zespołu Szkół Drzewnych. Mieści się tam aula i dwie sale lekcyjne. Eskperci stwierdzili, że śnieg mógłby spowodować zawalenie się dachu. Eskpertyza była zlecona już 3 tygodnie temu. Wykazała ona, że więźba dachowa jest osłabiona i dodatkowo zapada się strop, co w połączeniu z obciążeniem śniegiem może stworzyć realne niebezpieczeństwo, także dla zdowia i życia ludzi. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego zdecydował nie tylko o zamknięciu części obiektu, ale także zobowiązał jego zarządcę do zabezpieczenia konstrukcji do czasu remontu i oznakowaniu tej części budynku tablicami ostrzegawczymi.


Jak poważny jest stan techniczny szkoły i jakich prac remontowych będzie wymagać zabytkowy budynek wykażą wyniki szczegółowej ekspertyzy technicznej, która zakończy się w połowie kwietnia.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę