Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radiobialystok.pl

Właściciel arsenału spod Nowogrodu w areszcie

Na miesiąc trafił we wtorek do aresztu 43-letni mieszkaniec wsi Grądy Nowogrodzkie, u którego zanleziono prawdziwy arsenał. O zdarzeniu informowalismy wczoraj. Na strychu domu oraz w zabudowaniach Józefa S. policjanci znaleźli m.in. pół kilograma prochu, pocisk przeciwopancerny, jedną minę, kilka sztuk broni, 30 granatów i ponad 3 tys. sztuk różnej amunicji.

"Takiego znaleziska w rejonie dotychczas jeszcze nie było" - powiedział nam dzisiaj prokurator rejonowy w Łomży, Jacek Cholewicki. Prokuratura zarzuciła rolnikowi nielegalne posiadanie broni i amunicji, oraz sprowadzenie na okolicę niebezpieczeństwa spowodowania eksplozji. Tłumaczył on, że jest miłośnikiem militariów, część z nich kupił na bazarze w Nowogrodzie, część zaś wyorał podczas prac polowych lub też sam skonstruował. Józefowi S. grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę