Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nowi dyrektorzy Podlaskiego Oddziału ARiMR w Łomży

Główne zdjęcie
Zastepca dyrektora Adam Frankowski, dyrektor Małgorzata Kaźmierczak i zastępca dyrektora Marek Szynkiewicz (fot. Iwona Chrapowicz ARiMR)

Marek Szynkiewicz i Adam Frankowski zostali zastępcami dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Łomży. Akty powołania wręczył im dziś prezes agencji Wojciech Legawiec.

Marek Szynkiewicz ma 44 lata i od 2004 roku pracuje w Podlaskim Oddziale Regionalnym  ARiMR w Łomży. Jest absolwentem Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, gdzie uzyskał tytuł Magistra rolnictwa – specjalność Doradztwo w agrobiznesie, poprzedzony dyplomem Inżyniera rolnictwa – specjalność Zarządzanie i marketing w agrobiznesie. Przez 11 lat był Naczelnikiem Wydziału Kontroli Terenowych, gdzie odpowiadał za realizację kontroli, a także nadzór i koordynację pracy zespołów kontrolnych.

Przyznaje, że w trakcie swojego prawie 20-letniego doświadczenia w ARiMR pracował we wszystkich wydziałach Biura Kontroli na Miejscu: Wydziale Kontroli Terenowych, Wydziale Obsługi i Przygotowania Dokumentacji, Wydziale ds. GIS (ang. geographic information system). 

45-letni Adam Frankowski był także wczesniej związany z ARiMR. Pracował od 2006 roku zajmując stanowiska: inspektora Biura Kontroli na Miejscu, z-cy Kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Łomży, a w latach 2015-2016 sprawował funkcję Z-cy Dyrektora POR ARiMR. Stanowisko stracił w styczniu 2016 roku, czyli po przejęcia władzy przez PiS. Następnie był prezesem Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży i dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych w Łomży. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę