Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Narkotyki u 16-latki w lodówce

Między mrożonkami a warzywami łomżyńscy kryminalni znaleźli znaczne ilości narkotyków. Środki odurzające, jak się okazało, należały do 16-letniej mieszkanki Łomży.

Działania operacyjne pozwoliły kryminalnym ustalić, że nieletnia mieszkanka Łomży może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Dziewczynę policjanci zatrzymali w wynajmowanym przez nią mieszkaniu. Jak czytamy w komunikacie, nastolatka nie kryła zaskoczenia ich widokiem. 

Początkowo twierdziła, że nie posiada żadnych narkotyków, ale po chwili rozmowy wskazała policjantom miejsce przechowywania. Jak się okazuje w zamrażarce 16-latka trzymała blisko 120 gramów kryształu. 

Mundurowi piszą o zabezpieczeniu ponad 600 złotych, które mogły pochodzić z przestępstwa. Ponadto do obrotu nie trafią zarekwirowane środki odurzające.

16-letnia mieszkanka Łomży za swoje czyny odpowie przed sądem dla nieletnich. 

źródło: KMP Łomża

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę