Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Deszczowy tydzień przed nami

Główne zdjęcie
Widok z fortów

Pogoda w tym tygodniu to kontynuacja aury z poprzednich dni. Dziś przez Polskę przemieszczać się będzie front atmosferyczny, przynosząc opady deszczu. Z zachodu napłynie do nas powietrze polarne morskie – początkowo nieco chłodniejsze, w drugiej połowie tygodnia cieplejsze.

W poniedziałek w regionie zachmurzenie duże z opadami deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna w ciągu dnia 2-3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, południowy i południowo-wschodni.

We wtorek w dalszym ciągu podobny typ pogody. Deszcz ze śniegiem możliwy jedynie początkowo na Suwalszczyźnie. Temperatura maksymalna około 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków zachodnich.

W środę zachmurzenie duże z opadami deszczu. Temperatura maksymalna około 4-5°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, zachodni i południowo-zachodni.

W czwartek początkowo bez deszczu i zachmurzenie małe, ale w ciągu dnia chmur będzie przybywać, aż do wystąpienia opadów. Temperatura maksymalna około 7°C w rejonie Łomży. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.

W piątek, sobotę i niedzielę okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 4°C na północy do 13°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, na ogół z kierunków południowych.

 

źródło: IMNGW, windy.com


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę