Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

4 osoby ranne w wypadku pod Zambrowem

4 osoby ranne - to skutek wypadku do jakiego doszło na krajowej 8 w Zarzycach Kapustach koło Zambrowa. 48 letni kierowca Lancii prawdopodobnie jechał zbyt szybko i starcił panowanie nad samochodem, w efekcie auto zjechało do rowu i uderzyło w drzewo. Kierowca i trzy pasażerki, przebywają w szpitalu.

Na niektórych drogach woj. może być dziś slisko. Ale wszystkie są przejezdne. Śliskość - jak podają drogowcy - może wystepować w południowej części województwa, na drogach Łomża-Zambrów, Piątnica-Wizna-Jeżewo, Brańsk-Bielsk Podlaski i w okolicach Zambrowa. Sytuacja na podlaskich drogach nie powinna się dzis pogorszyć. Synoptycy nie zapowiadają dużych opadów śniegu. Temperatura wynosi ok. minus 15 stopni. Nocą w Białymstoku ma spaść do minus 22.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę