Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Przestępcy z Ostrowi Mazowieckiej - zatrzymani

Łomżyńska policja rozbiła grupę przestępców z Ostrowi Mazowieckiej, która przez ostatni miesiąc terroryzowała mieszkańców Łomży, a niewykluczone, że także innych okolicznych miast. Przestępców jest co najmniej dziewięciu - twierdzą policjanci. W sumie napadali oni co najmniej sześciokrotnie. Dodatkowo - jako całkiem obcy - nie obawiali się rozpoznania i potrafili atakować w środku dnia niemal w centrum miasta. Na teren działania wybrali sobie okolice starego cmentarza, ul.Wyszyńskiego i parku papieskiego.


Przyjeżdżali do Łomży w różnych składach i działając w parach terroryzowali samotnie idące osoby i grożąc nożem lub pałką zmuszali do oddania cennych przedmiotów. Co najmniej dwukrotnie użyli też przemocy. Sprawa ma charakter rozwojowy i być może obejmie następnych podejrzanych.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę