Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Skatowali 17-latka

Kary do 10 lat pozbawienia wolności grożą modym ludziom, którzy ostatniej nocy skatowali w Łomży 17-latka. Policja łomżyńska zatrzymała pięciu z sześciu młodych ludzi, którzy dzisiejszej nocy skatowali w Łomży 17-latka. Do napaści doszło, gdy Karol P. w towarzystwie dwóch koleżanek wracał do domu około północy. W okolicach byłego szpitala przy ul. Skłodowskiej zaczepiła ich kilkuosobowa grupa młodzieńców, którzy najpierw domagali się papierosa, a nastepnie zaczęli wyzywać i ostatecznie rzucili się na towarzyszącego dziewczynom chłopaka. *** POSŁUCHAJ: Przebieg zdarzenia dla Radia Nadzieja relacjonuje Prokurator Rejonowy w Łomży Jacek Cholewicki (.mp3 350 KB)

Po przewiezieniu na oddział intensywnej opieki medycznej okazało się, że ma on liczne obrażenia i uszkodzenia wewnętrzne (w tym krwiaka wewnątrzczaszkowego, stłuczenie mózgu i pękniete kości twarzy), jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Jego oprawcy do jutra jeszcze zostaną w izbie zatrzymań, kiedy to o dalszych ich losach zadecyduje prokurator. Za pobicie realnie zagrażające życiu ofiary grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę