Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Tragedia w hali wystawowej w Katowicach. Wystawcy z naszego regionu są cali.

W zawalonej hali targowej w Katowicach ratownicy zginęło co najmniej 12 osób. W momencie zawalenia się dachu, w hali mogło być od 500 do tysiąca osób. Ponad 100 rannych rozwieziono do szpitali. Ranni są przywożeni do szpitala w Siemianowicach Śląskich. Telefon informacyjny 032 228 30 30. Na wystawę do Katowic pojechali hodowcy gołębi także z naszego regionu. Najprawdopodobniej wszyscy są cali. Grzegorz Miklaszewski z białostockiego oddziału Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych był na tej wystawie ale nie w czasie zawalenia się dachu.

Jak powiedział nam - konkatował się telefonicznie z kolegami - wystawcami i wszyscy są cali. Adam Dembowski - sekretarz białostockiego zarzadu innego związku - a więc hodowców gołębi rasowych i ozdobnych mówi, że w Katowicach nie było wystawców z tego związku z Białegostoku. Pojechali na krajową wystawę do Szczecina.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę