Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zatrzymani za maltretowanie nastolatka w Łomży

Sąd Rejonowy w Łomży uwzględnił dziś wniosek prokuratury i aresztował na 3 miesiące dwóch 19-letnich mieszkańców. Obu postawiawiono zarzut maltretowania 15-latka. Jak juz informowalismy - z ustaleń prokuratury wynika, że chłopiec przez ponad rok był zmuszany do kradzieży i przynoszenia pieniędzy swoim prześladowcom - powiedziała Radiu Białystok prowadząca sprawę prokurator Arleta Rząca. Gdy chłopiec odmawiał, był bity, przeszukiwano mu kieszenie i zabierano pieniądze. Złamano mu nawet palec. Bogusław W. i Adrian B. nie przyznali się do winy. Maltretowany chłopak nie miał jednak wątpliwości, że to właśnie oni terroryzowali go wielokrotnie i kradli mu pieniądze.


W sumie prokuratura przedstawiła mężczyznom aż cztery zarzuty, m.in. zmuszanie groźbą do określonego zachowania, rozbój, wymuszenia rozbójnicze. Sąd w pełni podzielił stanowisko prokuratury i uznał, że aresztowanie oby młodych mężczyzn jest jak najbardziej uzasadnione.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę