Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Ciepłe ostatnie dni lata

Kalendarzowa jesień zawita do nas pod koniec tygodnia w sobotę. Z prognozy przygotowanej przez IMGW wynika, że ostatnie dni kalendarzowego lata będą dosyć ciepłe, z przelotnymi opadami deszczu. Koniec tygodnia może być bardziej wilgotny, ale wciąż na wschodzie kraju ciepły.

W poniedziałek słonecznie, choć po południu na wschodzie lokalnie mogą pojawić się chmury  z których możliwe słabe opady deszczu. Pod koniec dnia na krańcach zachodnich także więcej chmur i opady deszczu. To z kolei zapowiedź zbliżającego się frontu atmosferycznego, który we wtorek dotrze nad Łomżę. Temperatura maksymalna na wschodzie do 25°C. Wiatr słaby i umiarkowany. 

We wtorek zachmurzenie umiarkowane lub duże. Do Polski północno-wschodniej dotrą od zachodu przelotne opady deszczu. Gdzieniegdzie, głównie we wschodniej połowie kraju, burze. Prognozowana wysokość opadów do 20 mm. Temperatura maksymalna około 19°C . Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich, początkowo na wschodzie południowy. W czasie burz porywy do 60 km/h.

W środę zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura do 21°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

W czwartek w rejonie Łomży pogodnie, a temperatura osiągać może nawet 25°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych.

W piątek po południu od zachodu postępować będzie stopniowy wzrost zachmurzenia, opady deszczu i lokalne burze. Na wschodzie możliwe jeszcze  słońce i ciepło, do 27°C. Wiatr południowy, okresami porywisty, w czasie burz do 65 km/h.

W sobotę i niedzielę gdzieniegdzie opady deszczu i możliwe burze, zwłaszcza na południu kraju. Temperatura od około 19°C do około 25°C.

https://idealnysen.pl/

źródło: IMGW, windy.com

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę