Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Problemy z wodą w Łomży

Kilkanaście mieszkan komunalnych w Łomży pozbawionych jest bieżącej wody. Są to z reguły mieszkania w budynkach ogrzewanych piecowo, zaś winę za to ponoszą lokatorzy parteru, którzy wyjechali lub przeprowadzili się na dłużej niż kilka dni. W wychłodzonych mieszkaniach woda zamarzła w przewodach, zaś adminiostracja nie może bez zgody nieobecnego lokatora wejść do jego mieszkania, żeby udrożnić rury wodociągowe. Problem ten może dotyczyć jeszcze większej grupy mieszkańców, bowiem w Łomży jest około 40 wielokondygnacyjnych domów komunalnych bez centralnego ogrzewania- poinformował Marek Olbryś z Miejskiego Przedsiebiorstwa Gospodarki Komunalnrei i Mieszkaniowej, zaś opuszczaniu mieszkań sprzyja okres ferii zimowych.

Zastepca dyrektora MPGKiM apeluje do mieszkańców zasobów komunalnych, że jeśli wyjeżdżają na kilka dni. zostawiali klucze do swoich mieszkań rodzinie lub sąsiadom z prośbą, by napalili w piecach przynajmniej co dwa- trzy dni, co zapobiegnie zamarzaniu wody w rurach, a w konsekwencji ich pękaniu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę