Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Mróz trzyma - Niemcewicza 2 bez wody

Kilkadziesiąt mieszkań w bloku przy ul. Niemcewicza 2 w Łomży nie ma wody. Nocą w skutek zamarznięcia pękło przyłącze wodociągowe doprowadzające wodę do tego budynku. Ekipy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji usuwają awarię. Jak podkreśla wiceprezes spółki Gilbert Okulicz Kozaryn, to największa z dotychczasowych awarii.

Przed blok nie można dostarczyć wody w beczkowozie w obawie przed zamarznięciem. Mieszkańcy bloku wodę mogą pobrać w piwnicy sąsiedniego budynku. Jak informuje Kozaryn wodę do bloku powinno udać się podłączyć ponownie jeszcze przed południem.

W ostatnich dniach najwięcej pracy służby wodociągowe mają jednak z pozamarzanymi instalacjami wewnątrz budynków. Takich awarii było co najmniej kilkanaście. Zamarzają przede wszystkim źle zaizolowane liczniki wodociągowe w domkach jednorodzinnych.

Dzisiejszej nocy w skutek zamarznięcia pękła instalacja wodociągowa w w sklepie Lider Price. Jak informują strażacy woda rozlała się niemal po całym sklepie.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę