Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Bujda o wicewojewodzie

Nie ma decyzji o nominacji na stanowisko wicewojewody podlaskiego Dariusza Piontkowskiego - tak wynika z informacji przekazanych przez rządowe źródła prasowe. Przed tygodniem o tej nominacji oficjalnie poinformował rzecznik wojewody podlaskiego Adam Dębski, który tłumaczy teraz, że nie była to jednak informacja potwierdzona pisemnie. „Do piątku Podlaski Urząd Wojewódzki nie otrzymał żadnej oficjalnej pisemnej informacji o tej nominacji” - przyznał Dębski.

W przekazanym dziennikarzom oświadczeniu Dębski napisał, że przed tygodniem informował media w oparciu o „telefoniczną informację”, którą otrzymał wojewoda Jan Dobrzyński. „Ponieważ nie była to informacja pisemna, a ustna, przepraszam za zbyt szybkie podanie jej do publicznej wiadomości. Moją intencją nie było wprowadzenie kogokolwiek w błąd, a jedynie sprawne przekazanie informacji, o którą pytało wielu dziennikarzy” - napisał Dębski. Nie wyjaśnił, dlaczego w ciągu tygodnia nie zdementowano informacji.

Tymczasem ani Centrum Informacyjne Rządu, ani Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie mają żadnych informacji o tym, że Piontkowski został powołany przez premiera na stanowisko wicewojewody podlaskiego.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę