Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jest zimno, ale będzie jeszcze zimniej...

Główne zdjęcie
IMGW - prognoza pogody na sobotę w Łomży

W piątek rano w Łomży termometry wskazywały nawet minus 26 st. Celsjusza. W trakcie dnia ociepliło się zaledwie o cztery – pięć stopni. I zdaniem meteorologów na większe ocieplenie – przynajmniej na razie nie powinniśmy liczyć. Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku informuje, że w woj. podlaskim będą utrzymywały się nadal bardzo niskie temperatury. W niedzielę w Łomży w trakcie dnia może być nawet minus 25 st. Celsjusza.

IMGW - prognoza pogody na niedzielę w Łomży
IMGW - prognoza pogody na niedzielę w Łomży
Odczucie chłodu będzie wzrastać przy umiarkowanym a w porywach dość silnym wietrze. Utrzymujące się nadal silne mrozy będą powodować wzrost ryzyka wychłodzenia organizmów ludzi i zwierząt przebywających na wolnym powietrzu. Istnieje zagrożenie wystąpienia odmrożeń i zamarznięć. Z każdą godziną mrozu wzrasta możliwość zamarzania instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych. Opady śniegu, zawieje, zamiecie wraz z niskimi temperaturami będą powodować utrudnienia komunikacyjne ostrzega dyżurny synoptyk meteorolog: Barbara Jakubowska.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę