Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Uwaga pijak za kierownicą

Ponad 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca tira zatrzymany dziś przez łomżyńskich policjantów. Pijany kierowca jechał drogą Łomża – Białystok. Policjantów zaalarmował inny kierowcy, którego zaniepokoił widok poruszającej się zygzakiem ciężarówki.

Patrol Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Łomży tira zatrzymał około godziny 14.30 pomiędzy Elżbiecinem a Piątnicą. Już po otwarciu drzwi policjanci wyczuli woń alkoholu – opowiada sierżant Wojciech Fabin. Po zbadaniu kierowcy alkometrem okazało się, że jego wynik to 1,31 miligrama alkoholu w wydychanym powietrzu na decymetr sześcienny. W przeliczeniu na promile wychodzi to ponad 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dodajmy, że wczoraj wieczorem najprawdopodobniej pijany kierowca spowodował groźny wypadek w Starej Łomży na drodze Łomża – Zambrów. Kierowca Fiata 126p wpadł w poślizg na zakręcie i samochód uderzył w drzewo. Pasażer walczy o życie na oddziale intensywnej opieki medycznej łomżyńskiego szpitala, a kierowca jest na oddziale ortopedycznym. Jak podkreśla Wojciech Fabin w samochodzie leżały puszki po piwie, wyczuwalny był też zapach alkoholu.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę